ALO BİLET HATTI 05544905720

RegisterRemind My Password
Sign in
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Comment
Tags
Yusuf Çifci
31.12.2019
Bir Umre ve bir Hac (2009) da Burak Tur ile nasip oldu.Özetlersem; kalite, dürüstlük, ibadet farkındalığı.
Emine Yılmaz
25.12.2019
19 Aralık Dubai turuna katıldık. Çok keyifli bir programdı, teşekkürler Burak tur. Tekrar görüşmek dileğiyle.
Hasbiye Candemir
25.12.2019
Mısır turu 3 Güzel bir gezi oldu sağolun beşir iyibir rehber sağolsun
Nafiz Karabulut
24.12.2019
Burak Turla 4.kez seyahat ediyoruz tur rehberi her zaman profesyonel olarak karşımıza çıkıyor,Turu düzenleyen ekip her türlü anlayış içinde ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Turumuza inşallah başka ülkelerede Burak Turla devam etmeyi düşünüyoruz.
Taci Alp
24.12.2019
Mısır Turu 3 Çok iyi geçti. Burak turizm ve tüm rehberlerden son derece memnun kaldık. Teşekkür ederiz
Zeynep Güzel
21.12.2019
Tunus Turu 10 güzeldi.Çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi.imkan varsa bundan sonra msj olarak turlarınızdan haberdar olmak isteriz.
Şengül Aslan
21.12.2019
12-15 aralık KUDÜS turuna katılmaya kısmet edilmiş oralarin taşını toprağını BURAK tur hizmeti ile almış bulunmaktayım..Bin şükür kısmet edene ve edeceklerine ..Dünyevi bütün hizmetler paramın karşılığında idi helâli hoş olsun tura ve hizmet edenlere..haklarını helal etsinler ..sadece orada da dile getirdim manevi yani yüksek bir zaman dilimini normal gezi gibi gezmek istemezdim ..Hz.İbrahim makamında ben kulunu uyaran hu kul sen nerdesin biliyormusun aç gözünü , kalbini 5000 yil önce zuhur etmiş bir tarih bir peygamber huzurundasın deyip uyarılmak kalp gözüm açılsın isterdim ..Hz yusuf kabri önünden geçip dışarı çıktığımda anladım ben nereden geçtim diye ..keşke az daha göz yaşım olsa onuda çıkarsam o da burada kalsa diye hayiflandim ..yol yorgunu olan vücut ve beyni böyle turlarda manevi olarak uyandırmak gerekir ..kırdıysam üzdüysem özür dilerim ..haklarınızı helal ediniz..bir başka tur da yine tercihim Burak tur olacaktır...
Ahmet Yılmaz
20.12.2019
Tunus turu ikinci turumuzdu sizinle. çok başarılıydı teşekkürler.
Hilal SEYHAN
20.12.2019
14 Aralık 2019 Tunus turuna katıldım. Tunus mistik bir ülke Fas'ın minyatürü diyebilirim. Sehirleri, çarşıları,kapıları, tarihî yerleri ve denizi ile gidilesi ve görülesi bir ülke Düşünüyorsanız zevkli bir tatil geçirebilirsiniz.Tavsiye ederim. Fası görmeden gittiyseniz eğer kesinlikle bir sonraki ülke seçiminiz Fas olacak. Öyle bir ülke:) Zira ben Fası özledim tunusuda merak ettim ve yanılmadım:) Buraktur ile herhangi bir tura katilmayi düşünüyorsanız ve yorumları okuyorsanız eğer; gercekten cok profosyonel çalışıyorlar. Burakturla 7. Ülkem ve hepside müthis gecti. Konaklama, programa tam riayet, Rehber şecimi akliniza ne gelirse hepsinin bir tık üstünü yapiyorlar. Turlarda hic mi aksama olmaz olur ama yemin ederim Burakturda olmuyor.Özellikle Tur liderimiz Ferit Seker bey; inanin sizi sizden fazla düşününen davranışına, sabrına ve her daim güler yüzlü oluşuna hayran kalacaksınız ve iyiki Burakturla gittim diyeceksiniz. Bu satirlari okuyan varsa reklam yaptigimi dusuneblir. Bende oyle düşünürdüm fakat gercekten yazdıklarım doğru çünkü yaşadım. Hayal etmeyin Burakturla gezin:) Asla pisman olmayacaksınız .Öncelikle Ferit Beye rehberimiz Ahmet Beye ve bütün Buraktur çalışanlarına teşekkür ederim.
Mehmet AYDINLI
20.12.2019
14 Aralık 2019 Tunus Turu çok güzel, iyi organize edilmiş, harika bir kültür turu ve gezisi oldu. Yaşadıklarım, beklentilerimin üzerindeydi. BURAKTUR, gerçekten kültür gezilerinde emsallerine fark atıyor. Özellikle, katılımcılarına olan ilgi ve alakası, tur rehberi seçimi, tarihi ve güncel bilgilendirmeler, otel seçimi, namaz vakitlerine dikkat edilmesi, zamanın verimli kullanılması... takdire şayan konulardan ilk aklıma gelenler. Tur boyunca devamlı bizimle olan firma temsilcisi Ferit Şeker beye, Donanımlı ve ayrıntılı anlatımı ile tur rehberimiz Ahmet beye ve yerel rehberimiz Mebruk beye çook teşekkür ediyorum. Tur fiyatı diğer firmalara göre bir tık pahalı gelebilir ama tur bitince bunu fazlasıyla hakkettiğini anlayacaksınız. Yurtdışı gezi programlarımı, Buraktur a göre ayarlamaya devam edeceğim. Not: Daha önce Umre ve Kudüs turunu da Buraktur ile yapmıştık, onlar da aynı şekilde güzeldi. Başka turlar ile de gittim Kudüs'e, ama Buraktur farklı.
Bitmeyen Tur
18.12.2019
14 aralık Tunus turuna katıldım ve çok keyif aldım, İyi bir tur programı ,iyi bir tur yönetimi, ciddi ve sorumluluk sahibi bir lider Ferit by ve bilgili bir rehber Ahmet By ile doya doya ve gerçekten de ''huzurlu '' bir gezi geçirdim, Burak tur'a , bütün sorumlulara ve uyumlu tur arkadaşlarıma teşekkür ederim. Saygılarımla
Emine Yazıcı
18.12.2019
12 - 15 Aralik Kudus Turu Otel, ulaşım ve tur görevlisi çok iyiydi. Sadece rehber umduğum gibi değildi.

Niltur Uçak Bileti Sayfasıdır.